Działalność statutowa

III Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych

 Uwaga !

 

  Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs rozegrany zostanie w dwóch etapach. W pierwszym zawodnicy rozwiązywać będą indywidualnie test pisemny z wiedzy dot. badań technicznych pojazdów, opracowany przez ekspertów techniczno-motoryzacyjnych i przy współudziale naukowców Politechniki Wrocławskiej. Etap drugi to drużynowy (dwuosobowy) sprawdzian umiejętności praktycznych w zakresie oceny sprawności technicznej pojazdu. Polegać będzie na wykryciu jak największej liczby usterek w samochodzie osobowym i odbędzie się na stanowisku kontrolnym na tzw. Żywym Warsztacie. Zgodnie z regulaminem na podstawie zebranych wyników Komisja sędziowska wyłoni zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej najlepszego diagnosty, a także w klasyfikacji drużynowej najlepszej stacji kontroli pojazdów.

   Przewidywanie są puchary i nagrody rzeczowe za pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji – do ufundowania i wręczenia których już teraz zapraszam. Każdy zawodnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

  Zgłoszenia 2-osobowych drużyn przez poszczególne stacje kontroli pojazdów mogą być składane w terminie do dnia 30 maja 2017r. w Biurze Konkursu, mieszczącym się w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej „DOM TECHNIKA” w Legnicy, ul. Złotoryjska 87 lub tel. 76/852 30 17, e-mail: not@not.legnica.pl   Więcej na: www.otds.pl.

      

    Adresaci turnieju to:

  • jednostki samorządowe województw, powiatów sprawujące nadzór nad stacjami kontroli pojazdów, 
  • przedsiębiorcy prowadzący stacje kontroli pojazdów i diagności, 
  • przedsiębiorcy i miłośnicy techniki motoryzacyjnej działający w branży samochodowej.

 

Załączniki do pobrania:

 

Nasi Partnerzy