Działalność statutowa

III Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych

 Uwaga !

 

  Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs rozegrany zostanie w dwóch etapach. W pierwszym zawodnicy rozwiązywać będą indywidualnie test pisemny z wiedzy dot. badań technicznych pojazdów, opracowany przez ekspertów techniczno-motoryzacyjnych i przy współudziale naukowców Politechniki Wrocławskiej. Etap drugi to drużynowy (dwuosobowy) sprawdzian umiejętności praktycznych w zakresie oceny sprawności technicznej pojazdu. Polegać będzie na wykryciu jak największej liczby usterek w samochodzie osobowym i odbędzie się na stanowisku kontrolnym na tzw. Żywym Warsztacie. Zgodnie z regulaminem na podstawie zebranych wyników Komisja sędziowska wyłoni zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej najlepszego diagnosty, a także w klasyfikacji drużynowej najlepszej stacji kontroli pojazdów.

   Przewidywanie są puchary i nagrody rzeczowe za pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji – do ufundowania i wręczenia których już teraz zapraszam. Każdy zawodnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

  Zgłoszenia 2-osobowych drużyn przez poszczególne stacje kontroli pojazdów mogą być składane w terminie do dnia 30 maja 2017r. w Biurze Konkursu, mieszczącym się w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej „DOM TECHNIKA” w Legnicy, ul. Złotoryjska 87 lub tel. 76/852 30 17, e-mail: not@not.legnica.pl   Więcej na: www.otds.pl.

      

    Adresaci turnieju to:

  • jednostki samorządowe województw, powiatów sprawujące nadzór nad stacjami kontroli pojazdów, 
  • przedsiębiorcy prowadzący stacje kontroli pojazdów i diagności, 
  • przedsiębiorcy i miłośnicy techniki motoryzacyjnej działający w branży samochodowej.

 

Załączniki do pobrania:

 

Nasi Partnerzy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Fundusz Dla Organizacji Pozarządowych EEA Grants Norwey Grants Legniscki Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Fundacja Fundusz Współpracy Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Regioplan Związek Pracodawców Polska Miedź Energetyka Grupa KGHM ELSUR Fundacja KGHM Polska Miedź Odlewnia Żeliwa Zawiercie ARLEG S.A. Agencja Rozwoju Regionalnego
Towarzystwo Konsultantów Polskich Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Rolnictwa Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Legnicy Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Stowarzyszenie Geodetów Polskich Stowarzyszenie Elektryków Polskich Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznych Stowerzyszanie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Regionalny Klub Techniki i Racjonalizacji Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich