Gala XLVII Dni Nauki i Techniki

W bieżącym roku Rada Federacji SNT NOT „Zagłębia Miedziowego” w Legnicy wspólnie ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź oraz Stowarzyszeniem Elektryków Polskich oddział w Legnicy organizuje już po raz 47. Dni Nauki i Techniki. Patronat Honorowy nad tegorocznymi DNiT objęli: Prezydent Miasta Legnicy, Starosta Legnicki, KGHM Polska Miedź S.A., Prezes Zarządu Głównego FSNT-NOT w  Warszawie.

W ramach Dni Nauki i Techniki Rada FSNT NOT „ZM” oraz zrzeszone Stowarzyszenia Naukowo-Techniczne organizuje około 60 seminariów, konferencji, szkoleń oraz imprez rekreacyjnych, w których łącznie udział bierze kilkaset osób. Imprezy, konferencje, seminaria i szkolenia odbywające się w ramach bieżących Dni Nauki i Techniki.

Jedną z organizowanych konferencji w ramach 47 Dni Nauki i Techniki jest konferencja naukowo-techniczna nt. „Energii użytkowej”, która odbędzie się dnia 27 września 2023r. o godz. 13.00 w Sali Królewskiej w Akademii Rycerskiej w Legnicy. Podczas prelekcji zostaną poruszone tematy dotyczące:

  • „Auditing i certyfikat energetyczny”
  • „Fotowoltaika w świetle zmian prawnych – czy to nadal opłacalna i stabilna inwestycja”
  • „Nowoczesne urządzenia grzewcze – pompy ciepła”
  • „Magazyny energii”
  • „Możliwości pozyskania środków na odnawialne źródła energii”.

W dniu prelekcji planujemy również uhonorować laureatów tegorocznego konkursu Mistrza Techniki NOT Zagłębia Miedziowego, którym wręczone zostaną nagrody w postaci statuetek i dyplomów.

Udział w prelekcji jest nieodpłatny. Zapisy osób chętnych do uczestnictwa według kolejności zgłoszeń pod nr tel. 76/8523017 do dnia 15 września 2023r.